Testimonails

default image

Aslında bu sene tatil için daha yakın bir yerlere gitmeyi düşünüyordum ama uygun fiyatlı uçak biletleri aklımı çeldi. Ben de hemen en yakın arkadaşlarımın aklını çeldim tabii. Küçük bir araştırma ve ayarlamalardan sonra kendimizi dünyanın en ilginç yerlerinden biri olan Karayipler’de bulduk. Dalış, sörf ve yelken sporlarının futbol kadar sıradan olduğu Karayipler, doğası ve şelaleleriyle de görülmesi gereken yerlerden. Ben özellikle baharatın cömertçe kullanıldığı deniz ürünlerine ve bayıldım. Ayrıca şimdiye dek hiç tatmadığım meyvelerden hazır oradayken bol bol tükettim. Tabii otelimizdeki casinoları da ziyaret etmekten de geri kalmadım. Şimdiye kadar hep online olarak rulet oynadığım icin bu sefer ruleti canlı oynamak da ilginç ve heyecan verici bir deneyimdi benim için.

Serdar Aykut Muhasebeci September 28, 2015

default image

Son 4 senedir sürekli beraber tatil yaptığımız arkadaş grubumuzla bu sefer maceralı bir tatil planlamak istedik. Hemen araştırmalara başladık ve bu sene için Karayipler’e karar verdik. Araştırmamızı derinleştirdikçe ve adaların özelliklerine baktıkça işimiz daha da zorlaştı. Çünkü adaların hepsi birbirinden güzel ve farklı özelliklere sahip. Sonunda oybirliğiyle Bahamalar’a karar verdik. Bu kararda en büyük etkenimiz de dalış için en uygun ada olması ve su altı özelliklerinin mükemmel olarak tanımlanmasıydı. Hemen dalış için rezervasyonlarımızı da yaptırdık hatta. Otelimizi de kolaylıkla bulduk ve çok da memnun kaldık. Hem personelin güler yüzlü tavrı hem de otelin temizliği bizi çok memnun etti. Ayrıca dalış deneyimi gerçekten beklediğimizden çok daha iyiydi. Karayipler’den cidden çok zor ayrıldık, mükemmel bir tatildi.

Elif Zeynep Ay Yönetici Asistanı September 28, 2015

default image

Geçtiğimiz ay Karayipler’de tabiri caizse rüya gibi bir tatil yaptık arkadaşlarımla. Hep fotoğraflarından gördüğümüz ve ağzımızı açık bırakan yerlerde olmak çok değişikti. Fotoğrafçılığa özel bir merakım olduğu için, makinemi yanımdan hiç ayırmadım. İyi ki de ayırmamışım, müthiş kareler yakaladım. İnsanları da çok cana yakın ve misafirperver oldukları için bol bol onların da fotoğraflarını çekme imkanım oldu. Ayrıca ikram ettikleri farklı yiyecekleri ve Karayipler’e özgü meyveleri de tatma imkanım oldu. Yol biraz uzun sürüyor ama biz grup olarak gittiğimiz için yolda da bir hayli eğlendik, uzun olması hiç de zor gelmedi. Zaten Karayipler’e gelir gelmez, öyle güzel bir doğa ve sıcakkanlı insanlar sizi karşılıyor ki, yol ve uzaklık tamamen önemini kaybediyor. Biz, en yakın zamanda farklı bir adayı daha ziyaret etmek için plan yapmaya başladık bile

Murat Duman Reklamcı September 28, 2015

default image

Sörf merakım, üniversite yıllarında oda arkadaşımın ısrarı ile başladı. Aslında su sporlarına daha önce de ilgim vardı ama yüzme dışında diğerlerine izleyici düzeyinde ilgi duyuyordum. Üniversitede zaman sorunumun olmaması ve fiziksel şartlarımızın uygunluğu, sörfe merak salmama neden oldu. İlerlettikçe deniz ve sörf tutkum haline geldi. Bu yıl Karayipler’de Barbados adasında sörf yaptım. Gerçekten inanılmaz bir deneyimdi. Hatta burada hiç deneme imkanı bulamadığım ama orada Auruba adasında çokça yapılabilen uçurtma sörfünü de deneme imkanım oldu. Giderken aklımda soru işaretleri vardı ama şu an iyi ki gitmişim diyorum. Sörf yapan ve bu spora aşık herkesin en az bir kez oraya gidip bunu denemesini gerektiğini düşünüyorum. Ben de en yakın zamanda tekrar uçurtma sörfü için gideceğim.

Erkin Soysal Endüstri Mühendisi September 28, 2015

default image

Karayipler’i hep görmek istiyordum ama uzaklığı sebebiyle bir türlü cesaret edemiyordum. Tabii maddi olarak da biraz zorluyordu. Ama bu yıl evlendim ve Karayipler’e olan hayranlığımı bilen eşim bana çok güzel bir sürpriz yapmış. Balayımızı Karayipler’de muhteşem bir adada geçirdik. Gerçekten müthişti. Fotoğraflarından çok çok daha güzel ve eşsiz bir yer. Mesafe uzun ve yol biraz yorucu ama sonuna kadar değdi. Geçirdiğim en ilginç ve unutulmaz tatildi diyebilirim. Özellikle Great Courland Bay görülmeye değer bir yerdi. Fırsatım olursa ve bir de uzun bir tatilim tabii ki, tekrar gidip bu kez farklı bir adayı görmek isterim. Fırsatınız varsa muhakkak bu doğa harikasını görün.

Seda Altar Pazarlama Koordinatörü July 23, 2015